Про спеціальність
126 "Інформаційні системи та технології" (бакалавр)

Унікальність освітньої програми «Інформаційні системи та технології» – комплексне поєднання дисциплін інженерного, технічного та природничого блоків і формування навичок розв’язання складних професійних задач, таких як використання, обслуговування, проектування та впровадження інформаційних систем, моделювання та автоматизації дослідницьких та бізнес-процесів, а також створення прикладних інформаційних систем та технологій, зокрема, веб-систем, мобільних додатків, смарт-систем тощо. Це дозволяє випускникам отримати додаткові конкурентні переваги на ринку праці.

Борча Мар'яна Драгошівна
завідувач кафедри інформаційних технологій та комп'ютерної фізики

Можливості працевлаштування

Студенти та випускники, які здобувають освіту за спеціальністю 126  "Інформаційні системи та технології", мають широкі можливості працевлаштування в інформаційних технологіях, зокрема:

Це лише декілька найбільш популярних прикладів, але насправді існує значно більше можливостей для працевлаштування!