Про спеціальність
104 "Фізика та астрономія" (магістратура)

Спеціальність 104 “Фізика та астрономія” на магістерському рівні забезпечує глибоке вивчення фізичних та астрономічних дисциплін, а також математики, інформатики та програмування. Освітня програма орієнтована на формування професіоналів, здатних вирішувати як теоретичні, так і практичні завдання в сфері сучасної фізики, включаючи комп’ютерне моделювання фізичних процесів. Завдяки акценту на практичні заняття з програмування та моделювання, студенти розвивають вміння працювати з сучасним програмним забезпеченням та обладнанням. Випускники цієї програми мають широкі можливості для працевлаштування у сферах науки, промисловості, технологій, фінансів, медицини та інших галузях.

Борча Мар'яна Драгошівна
завідувач кафедри інформаційних технологій та комп'ютерної фізики