Про спеціальність
014.08 “Середня освіта (Фізика)” (магістратура)

Спеціальність 014.08 “Середня освіта (Фізика)” на рівні магістратури в Україні пропонує поглиблене вивчення фізики та методик її викладання. Магістерська програма готує вчителів фізики з вищим рівнем кваліфікації, які можуть викладати у старших класах, проводити наукові дослідження та брати участь у розробці навчальних програм. Програма магістратури зазвичай включає курси з передових тем у фізиці, таких як квантова механіка, термодинаміка, електродинаміка, а також спеціалізовані курси з методики викладання фізики. Студенти також мають можливість займатися науково-дослідною роботою та розвивати власні наукові проекти.

Борча Мар'яна Драгошівна
завідувач кафедри інформаційних технологій та комп'ютерної фізики