Угода

Все почалось із дослідницької задачі, яку намагаються вирішити учні 1-го ліцею м. Чернівці – як підвищити ефективність теплового насосу.

Враховуючи реалії сьогодення, така задача є надзвичайно актуальною. Можливість вирішувати окремі завдання, експериментувати, дискутувати та перевіряти ідеї та гіпотези учні отримали в стінах нашої кафедри. Не все вдалося одразу, проте робота продовжується. Зазначена задача об’єднала зусилля науковців кафедри інформаційних технологій та комп'ютерної фізики ЧНУ та Інституту технічної теплофізики НАН України. В результаті нашої співпраці укладена відповідна угода з якою можна ознайомитися нижче.

Угоду співпраці з Інститутом технічної теплофізики НАН України